WÓZECZEK + EWOLUCYJNY TRYCYKL

Numer referencyjny: 44625

3X3 JUNIOR SKY

Produkt nie znajduje się w asortymencie obecnej kolekcji
Wiek: Od 10 miesięcy Do 54 miesięcy Pokaż informację o PRODUKCIE

Podkategoria: Trycykle

  • INFORMACJA O PRODUKCIE

Towarzysz dziecku w jego pierwszych spacerach na tym innowacyjnym rowerku trzykołowym i przeżywaj z nim niesamowite chwile.

Spacerówka i rowerek trójkołowy w jednym. Z parasolką, torbą, ergonomiczną kierownicą tylną, pedałami przeciwślizgowymi z ochraniaczami, regulowanym siodełkiem, wyciszonymi kauczukiem kołami, blokadą kierownicy, hamulcami itp. Wymiary: 52 x 90 x 100 cm. Wytrzymuje wagę do 30 kg.

Innowacyjny, solidny i bezpieczny wózek trójkołowy do nauki pedałowania, przekształcający się później w trójkołowy rowerek do samodzielnego prowadzenia. Ze sztywną, jednoelementową ramą powstałą poprzez wtryskiwanie wspomagane gazem, z pedałami wyposażonymi w osłony na stopy do nauki pedałowania, z gumowymi rączkami z miękkimi ochraniaczami na dłonie; blokada kierowania i luźno obracające się koło (lub odłączane pedały), hamulec ręczny dla dziecka i hamulec bezpieczeństwa dla dorosłego, siedzisko ustawiane w dwóch różnych pozycjach, ergonomiczne i obszerne, z paskiem bezpieczeństwa, osłony i uchwyt do przenoszenia, tylna - również ergonomiczna - kierownica o regulowanej wysokości, żeby zajmowała mniej miejsca i odczepiana bez konieczności użycia narzędzi.

Wymiary
  • Wysokość: 100.00cm.
  • Szerokość: 51.00cm.
  • Głębokość: 117.50cm.
Instrukcja obsługi:
PDF