PRZYCZEPA KEMPINGOWA CAMOMILLE

Numer referencyjny: 63728

CAMOMILLE HAPPY CARAVAN

Wiek: Od 4 lat Wzwyż Pokaż informację o PRODUKCIE

Podkategoria: Camomille

Cena: 299

Ilość sztuk:
  • INFORMACJA O PRODUKCIE

Kabriolet z przyczepą kempingową. Wraz z 38 akcesoriami. W lesie rodzin Camomille wszyscy sobie wzajemnie pomagają i żyją w zgodzie z przyrodą.

Samochód i przyczepa kempingowa łączą się za pomocą magnesu. Dach i ściana boczna przyczepy kempingowej otwierają się, aby móc się bawić wewnątrz. Kuchnia, jedzenie, sprzęty, meble, akcesoria i wiele, wiele więcej. Zbierz naszą kolekcję rodzin z lasu Camomille i dziel z nimi miłość do przyrody.

Samochód 4 osobowy z kręcącą się kierownicą. Przyczepa kempingowa posiada koło zapasowe, szyberdach i boczne drzwi. W oknach wiszą zasłonki. Szuflady i szafki w kuchni są otwierane. W podłodze i pod stołem znajduje się przegródka do przechowywania przedmiotów. W zestawie: stół z dwiema ławkami, rozkładana kanapa i 2 rozkładane fotele z siedzeniami i oparciami z pikowanej tkaniny oraz poduszki dekoracyjne z tkaniny, ława i walizka, a w kuchni: koszyk z 4 talerzami, 2 pojemniki na przyprawy, 3 puszki, 4 konserwy, 3 bagietki, 1 słoik miodu, 3 pomidory; 1 miska na sałatkę, 1 rondel z przykrywką i garnek.

Wymiary
  • Wysokość: 34.29cm.
  • Szerokość: 17.78cm.
  • Głębokość: 31.75cm.