informacje o charakterze korporacyjnym

Chcesz otworzyć franczyzę?

W Imaginarium pracuje liczna grupa osób pełnych dynamizmu, inicjatywy oraz chęci i zapału do pracy. Profesjonaliści o różnych umiejętnościach, osobowościach i zawodach, odzwierciedlający różnorodność, którą dostrzegamy również wśród naszych gości.

Kluczem Imaginarium jest jej filozofia, zawsze czuwająca nad tym, żeby przyczynić się do tworzenia lepszego świata, a także jakość, innowacyjność i kreatywność, które są odzwierciedlone we wszystkich jej produktach i usługach: gry, Imagicare, telekomunikacja, podróże...

Czy Ty także chcesz stanowić część tego jakże pasjonującego i interesującego projektu
?

Poszukujemy osób, które pragnęłyby rozpocząć swoje własne doświadczenia przedsiębiorcze, które chciałyby urozmaicić swoje działania, ale przede wszystkim osób, które czują się zafascynowane światem dziecka i Imaginarium. Osób, które by wzbogaciły naszą sieć franczyzobiorców, gdyż sądzimy, że Sieci Franczyzowe w przyszłości nie będą wyłącznie czerpały z zaplecza dobrego Franczyzodawcy, lecz ponadto będą posiadały sieć dobrych franczyzobiorców i będą potrafiły stworzyć odpowiednie środki do czerpania korzyści z ich pomysłów i wkładu.

Jeśli szukasz projektu, który byłby tak odmienny jak i pasjonujący, jeśli chcesz należeć do marki o uznanym prestiżu i skonsolidowanej pozycji na rynku, koniecznie się z nami skontaktuj.

Wypełnij formularz

(* pola obowiązkowe)

Dane osobowe
Dane handlowe

W jakiej miejscowości chciałbyś/chciałabyś otworzyć franczyzę Imaginarium?