EWOLUCYJNA NAKŁADKA NA SEDES

Numer referencyjny: 59252

IMAGICARE POTTY DUO

Wiek: Powyżej 1 roku Do 5 lat Pokaż informację o PRODUKCIE

Podkategoria: Bez pieluszki

Cena: 249

Ilość sztuk:
  • INFORMACJA O PRODUKCIE

Ten oryginalny i praktyczny nocnik rozwija się wraz z nimi. Dopasowuje się do muszli klozetowej i pomaga dziecku w łagodny sposób odstawić pieluszki.

Jest to stabilne i bezpieczne siedzenie z nocnikiem, o 2 pozycjach/etapach, wyposażone w antypoślizgowe podstawki do zamocowania na muszli klozetowej bądź postawienia na ziemi. Zawiera klapkę, boczne uchwyty i 1 tylne ucho zapewniające wygodny uchwyt, antypoślizgowy podnóżek i zbiornik o dużej pojemności. 2 etapy ewolucyjne. Maksymalna waga: 20 kg.

Dwuetapowy: od 1 do 2. roku życia (maksymalna waga: 15 kilogramów) i od 2 do 5 roku życia (20 kilogramów). Umieszczony na sedesie służy jako drabinka umożliwiająca wspięcie się na niego. W zestawie naklejki umożliwiające nadanie nocnikowi osobistego charakteru poprzez jego oznaczenie imieniem dziecka. Łatwy w montażu (zawiera instrukcje). Można ich używać osobno (nocnik-drabinka). System uniemożliwiający dziecku jego otwarcie. W pozycji 1 mierzy 22 cm od podłogi do siedziska. W pozycji 2 mierzy 44 cm od podłogi do siedziska. Wymiary samego nocnika: 17 x 9 x 27,5 cm.

Wymiary
  • Wysokość: 43.00cm.
  • Szerokość: 29.50cm.
  • Głębokość: 47.00cm.
Instrukcja obsługi:
PDF