EDUKACYJNA GRA INTERAKTYWNA NA TABLECIE

Numer referencyjny: 67809

I-WOW ORCHESTRA 3.0

Gra interaktywna. Pobierz aplikację i będziesz mógł/mogła używać instrumentów orkiestrowych na tablecie, co umożliwi ci odczuwanie nowych muzycznych doznań.

Wiek: Od 4 lat Wzwyż Pokaż informację o PRODUKCIE

Cena: 19

Ilość sztuk:
  • INFORMACJA O PRODUKCIE

Całkiem nowy wymiar zabawy i nauki. Doświadcz nowatorskiej metody odkrywania i zdobywania wiedzy.
Trzy oocje zabawy: Granie, Dyrygowanie i Odkrywanie, z 10 wybranymi melodiami sławnych mistrzów muzyki.
Umieść figury instrumentów na ekranie: fletu, trąbki, fortepianu, skrzypiec i bombo i skorzystaj ze wszystkich możliwych opcji gry.
Tryb Grania: graj na instrumencie reprezentującym poszczególne grupy instrumentów muzycznych: strunowe, klawiszowe, dęte drewniane, dęte blaszane i perkusyjne.
Tryb Dyrygowania: wybierz melodię i twórz swoje własne mieszanki muzyczne z użyciem rozmaitych instrumentów, umieszczając je na ekranie.
W trybie Odkrywania: odkryj 21 różnych instrumentów i zdobądź wiedzę na ich temat oraz na temat odpowiadającej im grupy.
Kompatybilny z: Paquito mini, iPad y iPad Min (iOS 6 i późniejsze, tablety z systemem Android (wersja 4.0 i późniejsze).
Do tabletów z ekranem o przekątnej 8' i większej. Minimalna rozdzielczość: 1024 x 768.

Gra interaktywna. Pobierz aplikację i będziesz mógł/mogła używać instrumentów orkiestrowych na tablecie, co umożliwi ci odczuwanie nowych muzycznych doznań.

Instrukcje w języku hiszpańskim, angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, portugalskim i rosyjskim. Aplikacja w tych językach oraz w języku holenderskim i tureckim.

Wymiary
  • Wysokość: 7.00cm.
  • Szerokość: 6.00cm.
  • Głębokość: 4.00cm.
Instrukcja obsługi:
PDF