Czym jest Klub Imaginarium?

Klub Imaginarium, to klub, do którego należy ponad 800.000 rodzin z 30 krajów na całym świecie, z którymi dzielimy wspólny cel: budowanie lepszego społeczeństwa, pomagając rodzicom w wychowaniu ich dzieci, tworzenie więzi między dziećmi i dorosłymi oraz zaspakajanie ich potrzeb w nieustannie rozwijającym się świecie.

Dlatego pragniemy, abyście dzielili z nami najbardziej wyjątkowe chwile w rozwoju Waszych dzieci, wypełniając Wasz dom magią i zmieniając go w miejsce, w którym króluje wyobraźnia.

Celem Klubu było zawsze stać u boku rodzin, uczestnicząc w kształceniu i edukacji dzieci, dlatego pragniemy zaprosić Was do odkrycia świata pełnego unikalnych korzyści i przywilejów, stworzonego specjalnie dla Was: rabaty i promocje specjalne, wysyłka najświeższych katalogów dwa razy w roku, bon zniżkowy do wykorzystania podczas zakupów świątecznych, specjalny upominek na urodziny Twojego dziecka…

Ponadto, w Imaginarium jesteśmy świadomi roli, jaką pełnią dziadkowie i babcie w opiece i edukacji swoich wnuków oraz specjalnej więzi, jaka ich łączy. Z tego powodu, dziadkowie i babcie, którzy by sobie tego życzyli również mogą należeć do Klubu Imaginarium.